Welcome

Affordable Prague accommodation, Prague hotels, family accommodation in Prague, guest house Prague.

Wilkommen

Billige Unterkunft in Prag, hotels Prag, Zimmer frei Prag, Pensionen in Prag, Prag hotels.

Witamy

Tanie noclegi w Pradze, noclegi w Pradze, noclegi dla rodzin z dziećmi, zakwaterovanie Praha.

Pension Zuzana

Kde nás najdete?

Pension Zuzana se nachází v Praze – Stodůlkách, v klidné vilové čtvrti, plné rodinných domů. Díky novému zařízení vám poskytneme kvalitní a pohodlné ubytování za skvělou cenu.

Nacházíme se v Praze 5 v blízkosti trasy metra B stanice Lužiny. Do centra Prahy se metrem pohodlně dostanete za 15 minut. Na pražské letiště Václava Havla se dostanete taktéž do 15 minut.

Náš pension se nachází již v blízkosti dvou linek pražského metra. Autobus č. 174 jezdí každých 5 minut, a nyní Vás pohodlně za necelých 10 minut dopraví až ke stanici metra Nemocnice Motol na lince A. Touto linkou se za 10 minut dostanete na Václavské náměstí, Staroměstské náměstí nebo například na Náměstí Míru. Tedy k většině nejzajímavějších míst historického centra Prahy.

Okolí

Nejbližší restaurace a obchod s potravinami se nacházejí cca 100 m od penzionu.

V okolí se nachází několik velkých obchodních nákupních center (např. Galerie Nové Butovice, Metropole Zličín).

  • metro Lužiny, trasa B – 7 min.
  • centrum, Václavské nám. – 15 min.
  • Karlův Most – 20 min.
  • Karlštejn – 15 km
  • Prokopské údolí

Pokud se rozhodnete objevovat krásy Pražského hradu, je nejsnadnějším způsobem dopravy od našeho pensionu využití zmíněné autobusové linky č. 174, která Vás odveze na aut. zastávku Vypich. Odtud se dostanete tramvají číslo 22 za 10 minut přímo na nádvoří Pražského hradu a můžete pohodlně sejít Nerudovou ulicí do centra Prahy.

 

Ubytování

Pokoje jsou prostorné, některé z nich disponují i lodžií. V prostorách penzionu je možnost využití společné kuchyně s lednicemi. K dispozici je i společenská místnost pro příjemné posezení u krbu s přáteli, nebo pro vaše obchodní schůzky s partnery a zákazníky.

V letních měsících vám můžeme nabídnout osvěžující posezení na venkovní zahradě, kde se nachází bazén, využít můžete dokonce i naši saunu.

Parkování je možné v garáži objektu i před ním a je zcela zdarma. Ubytování je zajištěno v 1,2,3-lůžkových pokojích, které jsou vybaveny sprchou, WC, TV/SAT a wifi připojením zdarma.

Call Now Button